Çocuklara kahvaltı morali FİSKOS

Çocuklara kahvaltı morali

Çocuklara kahvaltı morali

İlimizin başarılı ortaokullarından Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulunda yaz döneminde devam eden Destekleme Yetiştirme Kurslarına katılan öğrencilere okul yönetimi tarafından kahvaltılı motivasyon etkinliği düzenlendi.

LGS’de başarılı bir dönemi geride bırakan Mithatpaşa Ortaokulunun öğrencilere yönelik düzenliği etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Adapazarı İlçe Milli eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş da katılarak öğrencilerle eğitim üzerine sohbet gerçekleştirdiler.

Okulun bu yıl atanan yeni müdürü Hüseyin Mutlu ve okul yöneticilerinin ev sahipliğinde Evin park Tesislerinde düzenlenen kahvaltı etkinliğinde öğrencilerle tek tek ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bakırtaş, öğrencilerin moralini arttırmak, motive etmek, öğretmen öğrenci kaynaşmasına katkı sağlamak amacıyla yapılan bu etkinlikleri çok önemsediklerini belirttiler.

2019-2020 eğitim öğretim yılında LGS’ye girecek 8. sınıf öğrencilerine önümüzdeki yıl çok çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, her geçen yıl eğitim başarısını arttıran Mithatpaşa Ortaokulunun tüm yönetici, öğretmen ve personeline emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Hüseyin Mutlu, 75 öğrencinin katıldığı Destekleme Yetiştirme Kurslarının çok verimli geçtiğini belirterek, düzenledikleri etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş’ın katılımlarından büyük memnunluk duyduklarını ifade etti.