Jandarmada veda zamanı FİSKOS

Jandarmada veda zamanı

Jandarmada veda zamanı

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Halkla İlişkiler Protokol Uzmanı Mine Gültekin, eş durumundan Ankara Jandarma Genel Komutanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Bürosuna atandı.

Mesai arkadaşları tarafından veda yemeği ile uğurlanan Mine Gültekin yemekte yaptığı duygu yüklü konuşmasında, “Veda konuşmalarını yapmak her zaman benim için zor olmuştur. Lütfen kusuruma bakmayın. Sakarya’da çok güzel günlerim geçti. Hafızamda kalan birlikte yaşadığımız birçok anı birikti. Sekiz yıldır bu ilde ömür boyu unutamayacağım arkadaşlıklar edindim. Her şey için hepinize teşekkür ederim”  açıklamasında bulundu.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığında görev yapan memurlar adına bir konuşan Jandarma Basın Danışmanı Bayram Akyüz, “Sekiz yıldır Sakarya İl Jandarma Komutanlığında görev yapan Mine arkadaşımız her gün günlük yerel gazetelerde çıkan Jandarma haberlerinin tarayıp basın köşesini organize etti. Ayrıca; başta Jandarma Kuruluş Günleri olmak üzere Jandarma adına düzenlenen etkinliklerin organizasyonunda da görev aldı. Arkadaşımızla sekiz yıldır aynı iş yerinde görev yapıyor olmak onun da söylediği gibi birçok anılar biriktirmemize sebep oldu. O aramızdan ayrılırken tabi ki bir hüzün ortamı olacaktır. Biz kendisine yeni görev yerinde başarılar dilerken, burada ki arkadaşları olarak her daim onun destekçisi ve arayıp soranı olacağız. Yolu açık olsun, yeni görev yerinde başarılı olacağını biliyoruz” dedi.

Sakarya İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cengiz Yiğit’in bizzat uğurladığı Mine Gültekin mesai bitimi sonrası arkadaşlarının bir bölümünün gözyaşları arasında hediyelerle yeni görev yeri için Ankara’ya uğurlandı.