Son noktayı koydular FİSKOS

Son noktayı koydular

Son noktayı koydular

Ferizli’nin tanınmış isimlerinden Ahmet Uçkesen, gönlünün sultanı Zuhal ile evlenerek son noktayı koydular.

Ferizli ilçesinin renkli simalarından Eczane Teknisyeni Ahmet Uçkesen ve  Sapanca’da  meslektaşı olan eczacı teknisyeni Zuhal Benzer ile dünya evine girdi. Serdivan Belediyesi Düğün Salonunda yapılan güzel bir düğün ile evlenen çifti yakınları, aile büyükleri ve sevenleri yalnız bırakmayarak yaşanan mutluluğu paylaştılar.

Güzel eşi Zühal ile meslektaş olarak gittikleri seminerlerde tanıştıklarını belirten Damat Ahmet Uckesen, “Zuhal hanımla ayni meslekten olduğumuz için çeşitli toplantı ve  seminerlere katılıyorduk. Daha sonra iş arkadaşlığımızı,  hayat arkadaşlığına çevirme karar verdik. Ailelerimizde onay verdikten sonra hayat boyu sürecek mutluluğa evet diyerek hayatımızın en anlamlı imzalarını attık. Çok mutluyum” diyerek duygularını dile getirdi.

Çiftin mutluluğa gözlerinden okunurken, davetliler de tebrik için birbiriyle yarıştılar. Ahmet ve Zuhal’in nikahını ise Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu  kıyarak evlilik cüzdanını geline verdi. Başkan Gündoğdu, “Evin reisi her zaman erkektir ama en fazla sözü geçen bayandır. Ömür boyu mutlu olun” temennisinde bulundu.

Ahmet ile Zuhal, düğün töreni sonrasında balayı tatili için Tayland giderek, tatil fotoğraflarını sevenleriyle paylaştılar.