AK Pati Söğütlü'de gündem kongre SİYASET

AK Pati Söğütlü'de gündem kongre

AK Pati Söğütlü'de gündem kongre

AK Parti Söğütlü İlçe Teşkilatı yılın son toplantısında 2020 yılının ilk üç ayında yapılacak olan ilçe ve il kongrelerinde seçilecek olan başkan ve yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi ve bugüne kadar yapılan parti çalışmalarını değerlendirdi.

Serdivan’da bir restoranda düzenlenen değerlendirme toplantısına; AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, AK Parti  İl   Başkanlığı Koordinatörlerden  Sinan Uyar, Gürkan Tiryaki, Fatih Balkancı  ve İlçe Teşkilatı ana kademe başkanları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katıldı.

Partililerine seslenen Başkan Kurt, “Geçtiğimiz günlerde yapılan yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olan  başkanımız Adem Fidan’ın ilçe başkanlığından istifa etmesi genel merkezimizin ve il teşkilatımızın taktirleriyle ilçe  başkanlığında göreve başladım. Belediye Başkanlığını da Koray Oktay Özten’in kazanmasıyla da teşkilatımızın tüm birimleri, partili ve partisiz arkadaşlarımızla birlik-beraberlik içinde çalıştık. Belediye Başkanlığı seçimlerinde yüzde 67 oy alarak halkımızın partimize sahip çıktığını Ankara’da TBMM merkezimizde göstermiş olduk. Bu vesile ile Belediye Başkanımız Koray Oktay Özten’e, meclis üyelerimize ve partili-partisiz tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.”

2020 yılında yapılacak olan çalışmalara değinen İlçe Başkanı Kurt,“Önümüzdeki yıl yapılacak olan İlçe Kongremizde  başkanlığa tekrar adayım. Burada önemli olan Söğütlü’ye belediyemizle birlikte hareket ederek en güzel hizmeti sağlamaktır” diyerek tüm partililerden destek istedi.

BaşkanÖzten ise, “31 Martta yapılan yerel seçimlerde belediye başkanlığı seçimlerinde uzun bir süre   gece gündüz , soğuk sıcak demeden çalışan ilçe başkanımıza, yönetim kurulunun  tüm arkadaşlarımıza, hiç bir menfaat gözetmeksizin destek veren halkımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Önümüzdeki yıl yapılacak olan İlçe Kongeremiz’de hayırlı olsun. Belediye Başkanı olarak  bugüne kadar her zaman yanımızda olan  İlçe  Başkanımız Selçuk  Kurt  ve yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte çalıştık ve çalışmaya devam edeceğimize inanıyorum.”

Desteğini açıklayan Özten, “Burada belediye başkanı olarak ve ilçe teşkilatı olarak seçimlerde emrinizde olduğumuzu ve hizmetleriayırım yapmadan getireceğimize de  söz vermiştik.Vatandaşlarımız oylarını verdi ve bizleri göreve getirdiler.Şimdi sıra bizdedir, yapılacak olan ilçe kongremizde hayırlı olsun” dedi.