Başkan ATV'ye bindi denetledi YAŞAM

Başkan ATV'ye bindi denetledi

Başkan ATV'ye bindi denetledi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, ATV ile tüm sahili gezerek denetledi.

Tespit ettiği bazı aksaklıkların giderilmesi için Başkan Yardımcısı ve daire amirlerine talimat veren Başkan Sarı, sahil bölgesindeki yapılarda belirlenen kuralın dışına çıkılmaması hususunda, işletmecileri uyardı.

Hafta sonu AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş ve Belediye Meclis Üyesi Murat Kaçar ile Plaj bölgesini baştan sona denetleyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, tespit ettiği aksaklıkların giderilmesi talimatını verdi. Projenin dışına çıkılmaması konusundaki hassasiyetini dile getiren Başkan Sarı, yönetim planına uyulması konusunda işletmecileri uyardı.

Karasu’nun her sokağı ve caddesiyle daha modern bir ilçe olabilmesi için yoğun tempoda çalıştıklarını belirten Başkan Sarı; “Ekibimle birlikte tüm ilçeyi kapsayan denetimlerimize devam ediyoruz. Yaz mevsiminde, Karasulu vatandaşlarımızın ve ilçemize gelen misafirlerimizin nefes aldığı benzersiz sahilimiz, her zaman olduğundan daha kalabalık ve yoğun oluyor. Bu nedenle özellikle sahilimizde yoğunlaştırdığımız denetimlerimizle ilçemiz sakinlerine ve Türkiye’nin her yerinden ilçemizi ziyaret eden vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Açıklamalarına devam eden Sarı; “Bu hafta sonu sahil bölgemizde detaylı incelemelerde bulunduk. İşletmecileri, özel araçları ile plaja giren tatilcileri ve izinsiz olarak çadır kuran vatandaşlarımıza gerekli uyarılarda bulunduk. Amacımız turizm kenti olan ilçemizi ziyaret eden vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmektir. Konuyla ilgili denetimlerimiz devam edecektir” dedi.