Başkan okulları geziyor GÜNCEL

Başkan okulları geziyor

Başkan okulları geziyor

İlköğretim Haftası ve 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten okullara ziyaretler gerçekleştirdi

İlçedeki okullara tek tek ziyaretlerde bulunup öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen belediye başkanı Özten, “Öncelikleeğitim ordumuzun neferleri olan siz değerli öğretmenlerimizin 2019 – 2020 eğitim öğretim dönemlerini kutluyor. Başarılı bir dönem geçirmenizi temenni ediyorum. Asıl mesleği eğitimci olan bir belediye başkanı olarak sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Ülkemizin geleceğinin mimarları olduğunuzdan şüphemiz yoktur. Bu münasebetle öğrencilerinize bilgiyi aktarmaktan ziyade bilgiye ulaşmanın ve onu paylaşmanın yollarını göstereceğinizden, çağın gereklerine vakıf, özgüveni tam, hedefini bilen şahsiyetler olarak yetiştireceğinizden eminim. Çocuklarımız sizlere emanet. Yeni eğitim öğretim döneminde hizmet veren herkese ve elbette sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum. “dedi.                                                 

Başkan Özten, okullara yaptığı ziyaretlerde okul müdürleri,  öğretmen ve öğrencilerle görüşme sağlayarak okulları hakkında bilgiler aldı. Her türlü ihtiyaçta, imkanlar dahilinde yardımcı olmaya hazır olduklarını ifade etti.