Başkan Özten'e özel ödül GÜNCEL

Başkan Özten'e özel ödül

Başkan Özten'e özel ödül

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Başkan Özten, ambulans projesiyle ödül kazandı.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Yerel Yönetimler Dergisi tarafından Yılın Yerel Yöneticileri kapsamında Japon Büyükelçiliği ile gerçekleştirilen ‘Ambulans Projesi’ ile ödül almaya hak kazandı. Özten,  Kayseri’de geniş katılımla yapılan törende ödülünü alırken, ambulans ile yaptıkları hizmeti de anlatarak, vatandaşların memnuniyetini dile getirdi.

Bu yıl 9’ncusu düzenlenen yarışmada Login Medya Grubu Başkanı Abdülkadir Çoroğlu’unn elinden ödülünü alan Başkan Özten mutluluk yaşadı. Çoroğlu törende yaptığı konuşmasında, “Ülke genelinde 54 belediye arasında ve bölgelerinde yaptığımız  anketler arasında en fazla Söğütlü Belediyesi ve Japonya Büyük elçiliği tarafından yapılan çok donanımlı bir ambulans projesi var. Öncelikle bu proje için çok teşekkür ediyoruz. Proje komisyonumuz tarafından dikkate alınmıştı. Daha sonrada yapılan anket çalışmalarında birincilik ödülünü verilmesi karar verilmişti. Söğütlü Belediye Başkanımız Koray Oktay Özten’i ve projenin hazırlanmasında büyük emek harcayan Hakan Karakaş’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, projenin birinci olmasıyla memnun oldukları ve sosyal içerikli projelerin süreceğini belirtti.