Bisiklette Söğütlü gururu SPOR

Bisiklette Söğütlü gururu

Bisiklette Söğütlü gururu

Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası 1. Etap Sezon Açılış Puanlı Bisiklet Yol Yarışmasına Söğütlüspor Bisiklet kulübü sporcuları da katıldı.

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Alanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası 1. Etap Sezon Açılış Puanlı Bisiklet Yol Yarışmasına Sakarya’dan 6, Türkiye genelinde 40'a yakın kulüp katıldı.

Türkiye Bisiklet Şampiyonası'nda Yıldız bayanlarda 1 Şubat Cumartesi günü yapılan Zamana Karşı Yol Yarışları'nda 3. olan ve zamanda 2 Şubat Pazar günü yapılan Kıritaryum Yarışları'nda da başarısını devam ettirerek 3. olan Almina Bahar Öner toplamda 2. Kez Türkiye üçüncülüğünü alarak ilimize döndü.

Başarılı Söğütlüspor sporcusu Almina Bahar Öner ’i tebrik eden Başkan Koray Oktay Özten,  “Yarışmalara katılan diğer sporcularımızı, başarılı sporcumuzu yetiştiren ömrünü bisiklet sporunun gelişmesine adayan, ,ilçemizde bu sporun sevilmesine ve gelişmesine vesile olan Tuncer Salihoğlu hocamızı, antrenörlerimizi, idarecilerimizi tebrik ederim. İmkanlar dahilinde, spora destek vereceğimi ve her zaman sporcularımızın yanında olacağımı özellikle belirtmek istiyorum. Bahar kızımıza ve tüm sporcularımıza başarılarının devamını dilerim” dedi.