Bu aziz millet affetmez, bizler asla affetmeyiz GÜNCEL

Bu aziz millet affetmez, bizler asla affetmeyiz

Bu aziz millet affetmez, bizler asla affetmeyiz

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Gazi Mustafa Çolak; "Ülkenin birliğine ve beraberliğine kast ederek, askerimizi, polisimizi ve bebekleri katleden bu hainleri muhatap alanları bu aziz millet affetmez, bizler asla affetmeyiz!" dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Başkanı  Gazi Mustafa Çolak, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi 108. yıl dönümü münasebetiyle yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Şube Başkanı Gazi Mustafa Çolak basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Biz Şehit aileleri ve Gaziler 18 Mart Çanakkale zaferi ve Şehitleri anma günü nedeniyle  şehitlerimizin huzuruna çıkıyoruz.Onlar ise arkasını terör örgütlerine dayayanların, teröristlere kucak açanların, şehitlerimizin katillerine, alkış tutanların huzuruna oy istemeye ve verecekleri vaadleri görüşmeye çıkıyor.Amacımız Türkiyenin kazanması diye söylemler üretenlere  sesleniyorum; Bir kez daha gösterdiniz,Sizin amacınız; milletin, memleketin sorunları değil, sizin amacınız siyasi rant, koltuk ve menfat. Vatanı,Bayrağı ve kutsal değerleri uğrunda Şehitlerimizin kanında elleri olan parti ile 18 Mart Şehitler gününde görüşmek de nedir ? Şehitlerimizin aziz hatıraları incitilmiş ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm gazilerimizin yaralarına tuz basılmıştır. Bu şehitlerimizi ve gazilerimizi yok sayarak teröristleri muhatap almak anlamı taşımaktadır. 

Bizlere bundan daha büyük bir hakaret olamaz! Her fırsatta söylediğimiz gibi yineliyoruz. HDP terör örgütünün siyasi uzantısı değil,Terör Örgütü HDP nin silahlı kanadıdır. Ülkenin birliğine ve beraberliğine kast ederek, askerimizi, polisimizi ve bebekleri katleden bu hainleri muhatap alanları bu aziz millet affetmez, BİZLER asla affemeyiz!"Öl söz verme, öl sözünden dönme" düsturuyla,Biz bu vatana, bu bayrağa ve bu millete söz verdik.Sözümüzden dönmeyiz.Dün nerde duruyorsak bugün de aynı yerdeyiz. Bizim sözümüz net ve gayet açık anlayanlara!Biz şehit aileleri ve gaziler Vatan ve Bayrak uğrunda can verip, şehadet şerbeti içer, hainlerle pazarlık sofrasında şehit kanı içenleri affetmeyiz." dedi.