CHP'li kadınlar ilçelerde SİYASET

CHP'li kadınlar ilçelerde

CHP'li kadınlar ilçelerde

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve bu yıl içinde yapılacak olan etkinlik programları netleştirmeye başladı.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ve yönetimi,  Ferizli İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal  Yüksek’i ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili konuşan Çeroğlu,  “ İlçelerimize yönelik ziyaretleri sürdüreceğiz. İl Başkanımızın ve Genel Başkanlığımızdan gelecek olan talimatlar doğrultusunda  çalışmalarımız sürdüreceğiz. Bugünden itibaren ilçelerimizde,  belediyelerinde bayanlara yönelik yapılan  sosyal çalışmalarını ve eksik kalan taraflarını yerlerinde tespit edeceğiz.  Parklarda hanımlar ve çocuklar ile yüz yüze görüşeceğiz ve aldığımız bilgilere göre basına yansıtacağız.  İlçe Kadın Kollarımızın düzenlediği  tüm etkinliklere de katılım yapacağız”  dedi.

CHP Ferizli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Zuhal Yüksek ise, “İl başkanımızın  ve yönetim kurulu üyelerimizin ziyaretlerinden  dolayı teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları gözden geçirdik ve önümüzdeki günlerde yaz sezonundaki programlarımızda belirledik. İl Başkanımız  Ecevit Keleş’inde yaptığımız çalışmalarda bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Birlikten beraberlikten her zaman kuvvet doğar sözünü her zaman hatırlıyoruz” dedi.