Erenler vatandaşın yanında GÜNCEL

Erenler vatandaşın yanında

Erenler vatandaşın yanında

Erenler Belediyesi ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

Erenler Belediyesi, koronavirüs salgınınedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş üstü vatandaşlar başta olmaküzere ihtiyaç sahibi vekronik rahatsızlığı olan vatandaşlar içintemel gıda malzemelerinin bulunduğu erzak kolileri ve günlük sıcak yemek dağıtımına devam ediyor. 

Çalışmalar hakkında bilgi veren ErenlerBelediye Başkanı Fevzi Kılıç, “4 günlük sokağa çıkma sınırlandırılmasındaekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal İşler Müdürlüğümüzkoordinatörlüğünde yürütülen çalışmalar kapsamında her gün Erenler’imizin tümmahallelerinde 65 yaş üstü vatandaşlar başta olmak üzere kronik rahatsızlığıolan ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara erzak yardımları ulaştırılırken bununyanı sıra sıcak yemek dağıtımı da tüm hızıyla devam ediyor” dedi.  

Başkan Kılıç, “Aynı zamanda İlçeHıfzıssıhha Kurulu kararı ile karantinada olan 5 binamızda yaşayanvatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. İfade ettiğimizgibi karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız” dedi.