Ferizli Yeniden Refah'ta kongre GÜNCEL

Ferizli Yeniden Refah'ta kongre

Ferizli Yeniden Refah'ta kongre

Ferizli Yeniden Refah Partisinin İlçe Başkanı Sercan Eğin oldu.

Yeniden Refah Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı’nın 2. olağan kongresinde tek liste ile seçime giren Sercan Eğin, ilçe başkanlığına getirildi.

 

Yeniden Refah Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı Kongresi öncesinde Kur’an tilaveti ve İstiklal Marşı okundu. Ardından kurucu başkan Ömer Aşık yaptığı konuşmada;  “Partimizin ilçe teşkilatının kurulmasında ve  geçirmiş olduğumuz yerel seçimlerde birlik beraberlik içinde yaptığımız çalışmalarda, bizlere destek veren, gece gündüz çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki  yerel seçimler de de yeni seçilen arkadaşlarımızın parti bayrağımızı  daha yükseklere çıkarması  içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi İlçe  Teşkilat Başkanı Sercan Yeğen ise; “Sayın Genel Başkanımız  Fatih Erbakan, genel merkezden ve il başkanlığımızın talimatları doğrultusunda ilçe teşkilatımızın tüm birimleri ile bir bütün halde çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz. Kongremize uzaktan, yakından gelerek katılan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 Tek Liste Halinde seçime Giren Sercan Eğin Başkan olurken yeni yönetim kurulu üyeleri ve il delegeleri de belirlendi. Kongrede ayrıca Genel Merkez MYK üyesi de genel merkezde yapılan çalışmaları anlatarak soruları cevapladı.

Yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor:

İsmail Çingü, Ömer Aşık, İsmail Hıra, Veysel Durmaz, Oğuz Adıbelli, Osman Mazlum, Fatih Kılıç, Olcay Bulut, Ayhan Dumankaya ve Okan Aksoy.