Geyve heyetinden borsa ziyareti GÜNCEL

Geyve heyetinden borsa ziyareti

Geyve heyetinden borsa ziyareti

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve beraberindeki heyet, Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Mustafa Genç ve Meclis Başkanı Bekir Uztürk’ü ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İl başkanı Yunus Tever, Özgenç Tarım Personeli, Sakarya Ticaret Borsası Özel Eğitim Merkezi Okul Müdürü Murat Bulgan, Ziraat Bankası Bölge Müdürü Kahraman Turcan, Ziraat Bankası Ticari Şube Müdürü İdris Mısırlıoğlu ve Ziraat Bankası Ankara Caddesi Şube Müdürü Nalan Yazar, Adatepe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sağlam ve Yönetim Kurulu, Yılmaz Traktör Akif Yılmaz, Mustafa Arslan ve Mustafa Aycan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Bekir Uztürk’ü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Bekir Uztürk ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Başkan Genç, “Belediye Başkanımızın Geyve için yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Başkanımız bizim de coğrafi işaretini aldığımız Geyve ayvasını dünyaya tanıttı. Yöresel ürünlerimizin değer kazanması için çalışmalar yapmış ve çok da başarılı olmuştur. Bizlerde bundan sonraki süreçlerde de ilimizin marka değerinin oluşturulmasında ve tanıtılmasında elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız” dedi.

Başkan Kaya’da, “Ticaret Borsamız ile çok güzel bir iş birliğimiz var. Güzel projelerde paydaş olduk. Üreticimizin, şehrimizin yararına projelerde iş birliğimiz güçlenerek devam edecek. Sakaryamız her şeyin en iyisine, en güzeline layık” dedi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yusuf Tever ziyarette hükümetin tarıma çok önem verdiğini belirterek, tarımsal üretimin de ülke ve Sakarya ekonomisi için önemine vurgu yaptı. Tever, sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde hareket ederek, Sakarya Ticaret Borsası`nın gelecek çalışmaları için Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve yönetimine başarı diledi.

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, borsa olarak Sakarya için hizmet üreterek fayda sağlamaya çalışacaklarını belirterek ,”Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda tüm ziyaretlerimizde yerelden genele herkese sorunlarımızı ileteceğiz. Desteğiniz bizim için çok değerlidir” dedi.