Harikalar Diyarı açıldı GÜNCEL

Harikalar Diyarı açıldı

Harikalar Diyarı açıldı

Ferizli’de Harikalar Diyarı Kreş ve Bakımevi’nin açılışında konuşan Kaymakam Bahattin Alparslan Köylüoğlu, “Bugün doğan çocuklar çok şanslı” dedi.

Harikalar Diyarı Kreş ve Bakımevi’nin açılışına; Ferizli Kaymakamı Bahattin Alparsan Köylüoğlu, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, ilçe protokolü ve eğitim camiası katıldı. Açılışta konuşma yapan Kaymakam Köylüoğlu, “Devletimizin verdiği imkanlarla okullarımızda ki uzman hocalarımızın  denetiminde açılan ana okullarımız  ve özel sektörlere verdiği teşvikler ile açılan kreşler ve gündüz bakım evlerinde  anne sıcaklığı ile hem eğitimlerini alıyorlar hemde sosyal  yaşamlarını öğreniyorlar. Bugünde Ferizli ilçemizde yeni açmış olduğumuz günün şartlarına uygun  harika diyarı kreşimiz açılmasında emeği geçen arkadaşlarımıza  teşekkür ediyoruz”dedi.

Başkan Gündoğdu ise,“İlçemizin gelişmesini, büyümesini bizler her gün burada yaşadığımız için pek fark etmiyoruz. Ama il dışından gelen OSB’lerde çalışan idareciler ve diğer bürokratlar, çalışan kesimler  ilk önce çocuklarımız hangi okullara gidecekler kreş varmı  diye soruyorlar?  Bizlerde var diyoruz ve ilçemizde her açılan iş yeri bir birbirlerinden  farklı daha modern bir şekilde açılıyor. Bizlerde belediye olarak eğitime önem veriyoruz. Her konuda destekliyoruz .Yeni açılan  kreşe de bol kazançlar diliyorum” dedi