Karasu değerleri ile bulaşacak YAŞAM

Karasu değerleri ile bulaşacak

Karasu değerleri ile bulaşacak

Karasu Belediyesi öncülüğünde Mali Müşavir Muzaffer Tatlı koordinesinde, “Karasu Yaşayan Değerleriyle Buluşuyor” projesi 1 Temmuz Cuma günü saat 17.00’da Karasu Atatürk Bulvarı’nda gerçekleşecek.

Titizlikle hazırlanan projede, Karasu’nun yetiştirdiği ve ulusal çapta tanınan önemli kişiler 1 Temmuz Cuma günü saat 17.00’da Karasu Atatürk Bulvarı’nda gerçekleşecek programla Karasulu vatandaşlarla buluşacaklar.

Karasu Yaşayan Değerleriyle Buluşuyor projesiyle ilgili açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Mali Müşavir Muzaffer Tatlı koordinesinde ve Belediyemiz bünyesinde oluşturulan proje kapsamında, Karasu’nun yetiştirdiği önemli değerleri Karasulu olan hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Projedeki en büyük amacımız özellikle gençlerimizin, yaşayan değerlerimizi görerek onlardan kendilerine bir rol model çıkarmasıdır. Hazırladığımız projede Siyasetçisinden sporcusuna, yazarından akademisyenine kadar birçok alanda kendisini ulusal ve uluslararası çapta tanıtan değerlerimizle bir araya geleceğiz. Gerçekleştirmeyi planladığımız projemize tüm halkımız davetlidir” dedi.