Muhtar hayatının imzasını attı FİSKOS

Muhtar hayatının imzasını attı

Muhtar hayatının imzasını attı

Ferizli İstiklal Mahalle Muhtarı Muzaffer Çakır, hayatının en anlamlı imzasına Kübra Özgenç ile evlenerek attı.

Ferizli İstiklal Mahallesi Muhtarı Muzaffer Çakır, gönlünün sultanı Kübra Özgenç ile Ferizli Belediyesi Nikah Salonu’nda evliliğe ilk adımı attı. Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun kıydığı nikahın şahitliklerini Serdar Karanfil  ve  Ceylan Günana  yaptı. Nikah törenine  Koronavirüs tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda aile yakını katıldı.

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu  çifti tebrik ederek, “Muhtarımızı ve ailesini uzun yıllardan beri yakından tanıyoruz. Burada atılan imzalar diğer kurum ve kuruluşlarda atılan imzalara benzemez. Bu gelin hanım içinde geçerlidir. Mutlu evliliklerin sırrı her zaman bir birlerine saygıda, sevgide karşılıklı olmasındandır.  Bizlerde yuva kuran çiftimizin ömür boyu sağlık, mutluluk ve huzurlu bir şekilde yaşamasını temenni ediyoruz” dedi.

Damad Muzaffer Çakır  ve Gelin Kübra Özgenç’in mutlulukları gözlerinden okunurken, kendilerini yalnız bırakmayan tüm yakınlarına teşekkür ettiler. Nikah töreninde ayrıca  Ferizli Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Haluk Onay ve diğer mahalle muhtarları da katılarak yaşanan mutluluğa ortak oldular. Nikah cüzdanını ise gelin Kübra Özgenç’e, Ferizli Haber.com Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Üstübi tarafından verildi.