Muhtarlara görevleri anlatıldı GÜNCEL

Muhtarlara görevleri anlatıldı

Muhtarlara görevleri anlatıldı

Ferizli Kaymakamlığı tarafından düzenlenen toplantıda mahalle muhtarlarına yetkileri ve görev alanları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı İyiyazıcı, göreve başladıktan sonra ilçe genelinde resmi kurumlara ve STK başkanlarına yapmakta olduğumuz ziyaretlerden birini de bugün muhtarlar derneğimize yapıyoruz. Bu ziyaretimizde hem kendimizi tanıtıyoruz hem de muhtarlarımızın sorunlarını dinliyor ve çözüm konusunda kendilerine destek verdiğimizi söylüyoruz. Aldığımız sorunları da hiç zaman geçirmeden partimizin üst yönetimine ve de milletvekilimize intikal ettirip takipçiliğini de yapacağımız hususunu da yine muhtarlar derneği başkanımıza ifade ettik” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş ise, “CHP Akyazı ilçe başkanı ve yönetiminin yaptıkları ziyaretten memnuniyet duyduk. Akyazı muhtarları ve muhtarlar derneği olarak bütün partilere aynı mesafedeyiz. Gerek iktidar partisi ve gerekme muhalefet partisi ilçe başkanları ve milletvekillerinin kendilerine ilettiğimiz sorunları siyaset üstü bir düşünce ile çözmelerini bekliyor ve de istiyoruz. Çünkü biz muhtarlar bugüne kadar hiç bir siyasi partinin arka bahçesi olmadık bundan sonra da olmayacağız.”

CHP İlçe teşkilatının yaptığı ziyarette Hasanbey Mahalle Muhtarı Nuri Öztürk, Kuzuluk Orta Mahalle Muhtarı Murat Çakmakçı, Kuzuluk Topçu Sırtı Mahalle Muhtarı Osman Boğaz, Yahyalı Mahalle Muhtarı Sercan Mestan, Boztepe Mahalle Muhtarı Halit Kansız ve Yörükyeri Mahalle Muhtarı Musa Şükür’de yer aldı.