Öğretmenler böyle eğlendi FİSKOS

Öğretmenler böyle eğlendi

Öğretmenler böyle eğlendi

Adapazarı AİHL Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu Arifiye İl Ormanında dönem sonu motivasyon ve dayanışma etkinliği düzenledi.

Mangal ziyafeti

İdareci ve öğretmenlerin yer aldığı etkinliğin bir bölümüne İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Müdür Yardımcıları Naci Doyuk ve Engin Kahraman da katıldı.  Düzenlenen programda İl Ormanının güzel köşelerinde mangal ziyafeti ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

 

Silah atışları

Akademik başarı, mesleki,  sosyal, kültürel, Sportif faaliyetleri başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşayan Adapazarı AİHL idareci ve öğretmenleri tabiatın eşsiz güzelliğinde ok atma, havalı silahlarla atış yapma gibi etkinliklerde bulundular.

 

Dert ortağı

Okul Müdürü Mustafa Bulut “Tabii ki bir kurumda başarı ve huzur varsa bu bir ekip işidir. Omuz omuza verip aile ortamını oluşturma işidir. Başarı geliyorsa bu ekiple beraber geliyor. Hakikaten arkadaşlarımız geceli gündüzlü, ibadet duygusuyla çalıştılar, adeta her öğrencinin, velinin gönlüne girdiler, yerine göre onların dert ortağı oldular. Yeri geldi kendi evlerinin yolunu unuttular. Beraberce yürüdüler ve başardılar. Bu arkadaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Onun için diyoruz ki, Biz büyük bir aileyiz” dedi.

 

Teşekkür etti

Bulut, “Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a, müdür yardımcılarımız Naci Doyuk ve Engin Kahraman’a, ayrıca bize bu imkanı sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Arif Özsoy’a, etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen Ayhan Yağız’a ve gençlik hizmetleri liderlerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.