Onlar muradına erdi FİSKOS

Onlar muradına erdi

Onlar muradına erdi

Söğütlü PTT Müdürü Ahmet Belin’in Ankara’da Adalet Bakanlığı’nda Tetkik Hakimi olarak görev yapan oğlu Semih ile Ankara’da Emniyet Teşkilatı emeklilerinden Şaban Demir’in Başkent Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisikızı Esra ile evlendi.

Söğütlü PTT Müdürü Ahmet Belin’in Ankara’da Adalet Bakanlığı’nda Tetkik Hakimi olarak görev yapan oğlu Semih ile  Ankara’da   Emniyet Teşkilatı emeklilerinden  Şaban  Demir’in  Başkent Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisikızı  Esra şahane bir düğünle dünya evine girdi.

İlk önce Ankara’da kına gecesi daha sonrada Söğütlü Belediyesi Festival Sahası Tesisleri’nde davetlilere  yemek ikramı yapıldı.Daha sonra Söğütlü Belediyesi Nikah Memuru Mustafa koçun kıydığı resmi nikah ömür boyu yaşamak için imzalarını attılar. Esra ve Semih çiftibu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmamak için uzaktan yakından gelen tüm misafirlere teşekkür etti.  Sakarya Bölge İdare Mahkemesi Hakimlerinden   FatihAkide,  Hakim Semih Belin’indüğününe katılarak mutluluklarına ortak oldu.