Sakaryaspor'da yeniden Cevat Ekşi dönemi SPOR

Sakaryaspor'da yeniden Cevat Ekşi dönemi

Sakaryaspor'da yeniden Cevat Ekşi dönemi

Sakaryaspor genel kurulunda ünlü işadamı Uğur Akkuş ile Cevat Ekşi yarıştı. Ekşi Başkan seçilirken rakibi ise desteğe devam sözü verdi.

Sakaryaspor Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirilen ve iki adayın yarıştığı kongrede delegelerin kullandığı oylar sonucunda Cevat Ekşi Sakaryaspor’un yeni başkanı oldu. Ekşi, oy kullanan tüm delegelere teşekkür etti.

Genel kurulda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayacağını ifade ederek, “Bu tarihi günde Sakaryaspor’a gönül veren tüm hemşehrilerimi selamlıyorum. Sakaryaspor tarifi imkânsız bir sevdadır. Sakaryasporumuza olan aşkımız, sevdamız, muhabbetimiz her daim var olacak. Ortaokul çağlarımdan bugüne kadar yeşil ve siyaha olan sevdam her zaman devam etmiş ve bu can bu bedende olduğu sürece ilelebet devam edecektir. Sakaryaspor hiçbir zaman sahipsiz, mağdur veya muhtaç olmadı. Sakaryaspor kendi gururuyla, onuruyla, kimliği ile hep var oldu ve var olmaya devam edecek. Sevgiye, kardeşliğe ve desteğe ihtiyacımız vardır. Bu zamana kadar bu desteği, kardeşliği ve sevgiyi hissettik. Bundan sonrada kardeşliğimiz devam edecek. İnanıyorum ki Sakaryaspor çok daha güzel günleri görecek” dedi. Başkan Ekrem Yüce, seçimin ardından başkan seçilen Cevat Ekşi ve yönetimine başarılar diledi.

Yapılan oylama sonucunda 158 oy alan Cevat Ekşi başkan seçildi. Ekşi'nin rakibi olan ve günlerlerdir şehirde konuşulan eski manken Ebru Şallı'nın eşi işadamı Uğur Akkuş 118 oy aldı. Akkuş her zaman Sakaryasppor'un yanında olacağını söyledi.