Sapanca’lı Öğrencilerden Oryantiring Başarısı SPOR

Sapanca’lı Öğrencilerden Oryantiring Başarısı

Sapanca’lı Öğrencilerden Oryantiring Başarısı

Sakarya’da okullar arası düzenlenen oryantiring müsabakasında Sinan Göksun Okulu öğrencileri hünerlerini sergiledi.

Sapanca Belediyesi’nin destek verdiği Sinan Göksun Ortaokulu küçük erkekler takımı ve küçük kızlar takımı il ikincisi oldu. Yarışmaya katılan öğrenciler; küçük erkekler takımında; Ömer Faruk Enes, Haktan Beşinci, Cengizhan Şişık, Enes Topçu ve küçük kızlar takımı Bengisu Emil, Hilal Serdar, Ayşegül Artul, Ecrin Medine Çakır ve Ecem Nur Batman başarılarıyla ikincilik madalyalarını aldı.

Okul Müdürü Veysel Parlak, “Sapanca Belediyesi’ne bizlere vermiş olduğu çeşitli desteklerden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Çocuklarımız çok çalıştı emek verdi, velilerimize ve eğitimcilerimizi de tebrik ediyorum. İnşallah bu başarılar artarak devam edecektir” dedi.

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Geleceğimizin teminatı pırıl pırıl gençlerimizi yetiştiren öğretmenlerimize, müdürlerimize ve antrenörlerimize teşekkür ederim. Dereceye giren öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum. Çocuklarımız inanıyorum ki müsabakalara kadar büyük emek vererek hazırlandılar ve emeklerinin karşılığını derece alarak bizleri gururlandırdılar. Sizlerle gurur duyuyoruz, başarılarınız daim olsun”  dedi.