Şehrin Yeni Nesil Restoran AVM’si FİSKOS

Şehrin Yeni Nesil Restoran AVM’si

Şehrin Yeni Nesil Restoran AVM’si

Sakarya’da sadece yeme içme konseptinde hizmet veren markaların bulunduğu tek yaşam merkezi olacak olan Aystown, yeni bir dönem başlatacak.

REMLEY GRUP GÜVENCESİ İLE

Remley Grup çatısında hayata geçecek olan Aystown Yaşam Merkezi, açılış için geri sayıma başladı. Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde bulunan Aystown, yeme içme üzerine faaliyet gösteren bir yaşam merkezi olacak. Aystown Yaşam Merkezi’nde restoranlar, açık hava sahnesi, toplantı merkezi, açık ve kapalı çocuk oyun alanı ve kafeteryalar yer alacak.

ÖZEL TOPLANTI VE ETKİNLİKLER

Aystown Yaşam Merkezi’ndebulunan 200 kişilik toplantı salonu AYSSALON birçok toplantı ve etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ayrıca Aystown Yaşam Merkezi’nin açık hava sahnesi de konser, dinleti, tiyatro gösterileri gibi farklı etkinliklere sahne olacak. Aystown Yaşam Merkezinin en önemli özelliklerinden birisi de özel etkinlikler için kullanılacak sergi alanı olacak. Bu alanda imza günleri, özel gün davetleri, buluşmalar ve sergiler düzenlenebilecek. Aystown Yaşam Merkezinde yer alan çocuk oyun alanında ise aileler restoran ve kafeteryalarda hoş vakit geçirirken, çocuklar ise özel eğitmenler eşliğinde eğlenme imkanı bulacak.

KONSEPT MARKALAR

Sakarya’nın yeni yaşam merkezi olacak olan Aystown açılışta Apetit, Strada, Çaya Mola, Lush, Yegane ve CoffeeDreams markalarına ev sahipliği yapacak. Aystown’da bulunan restoran ve kafeteryalarda yerel lezzetlerden dünya mutfağına, farklı kahve deneyimlerinden kebaplara kadar geniş bir yelpazede hizmet verecek. 

“AYSTOWN YAŞAM MERKEZİNDEN HEYECAN DUYUYORUZ”

Aystown Yaşam Merkezinin mutfak konseptleri koordinatörü Bozok, Aystown Yaşam Merkezi’nden heyecan duyduklarını ifade ederek, “Sakarya’da alanında ilk olan bir çalışmayı hayata geçirdiğimiz için heyecanlıyız. İçerisinde sadece restoran ve kafeteryaların bulunduğu bir Gastronomi Merkezini şehre kazandırıyoruz. İnsanlar buraya geldiğinde dünyanın her yerinden lezzetleri deneyimleyebilecek. Damak zevklerinde yeni heyecanlar katarak, farklı kültürlerin muhteşem harmonisini hissedebilecekler” dedi.