‘Söğütlü’ye birlikte hizmet ediyoruz’ SİYASET

‘Söğütlü’ye birlikte hizmet ediyoruz’

‘Söğütlü’ye birlikte hizmet ediyoruz’

AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt, beraberinde Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Başkan, Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Kolip ile birlikte Belediye Başkanı Koray Oktay Özten’i ziyaret etti.

Hizmet heyecanı

Ziyarette Başkan Özten’in çalışmalarını değerlendiren İlçe Başkanı Kurt, “Başkanımızın göreve geldiği günden beri yaptığı özverili çalışmaları takdirle karşılıyor ve ilçemize birlikte hizmet etmenin heyecanını yaşıyoruz. Yapılan güzel çalışmaların ve hizmetlerin devamının geleceğini biliyor ve başkanımıza tam destek veriyoruz” dedi.

AK Parti heyetine ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, “İlçe Başkanımıza ve kadın kolları başkanımız ve belediye meclis üyemizin yaptığımız çalışmalarda imzası vardır. Aldığımız her kararı birlikte alıyor ve ilçemize hizmet getirmenin uğraşını veriyoruz. İlçemizin her bölgesine ayrım yapmaksızın, imkanlarımız dahilinde hizmet etmeye, muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın isteklerini karşılamaya devam ediyoruz. Her güzel hizmeti ilçemize hep birlikte getirmeye devam edeceğiz” dedi