Söğütlü'ye eğitim bağışı GÜNCEL

Söğütlü'ye eğitim bağışı

Söğütlü'ye eğitim bağışı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 2023 vizyonu çerçevesinde hayırsever Semih Güngör tarafından Söğütlü’ye yeni sınıf kazandırıldı

Hizmete sunulan ve açılışı yapılan 2 sınıftan biri olan Küçük Söğütlü İlkokulu 1-A sınıfının tefrişatı Oğuzhan Plastik ve Kalıp Sanayi Ltd. şirketi tarafından yaptırıldı. Yaptırılan sınıflın açılışına Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı, Seher Mensucat A.Ş. için Mustafa Tunç, Oğuzhan Plastik Kalıp San. ve Ltd. Şirketi için Semih Güngör, okul öğrencileri ve öğretmenleri katıldı. Açılışta konuşan hayırsever Semih Güngör, “Çalışanımızdan Fatma Çakır, mahallelerindeki ilk okullarında beceri tasarım sınıfları olmadığını, bunun küçük çocuklar açısından önemli bir eksiklik olduğunu, hem öğrencilerin, hem de velilerin bu konuda isteklerini dile getirdi. Ben bu talebi  kaydadeğer ve yapılması gereken önemli bir iş olarak gördüm. Çocuklarımızın daha başarılı bir geleceği olsun gayesiyle, bu eksikliğin bir an evvel giderilmesine, bu sınıfın bir an evvel yapılmasına karar verdik.  Biz Oğuzhan Pls. Olarak Eğitim noktasında, şehrimiz ve ilçemize katkı sunmaktan gurur duyarız. İnşallah rabbim yeni hizmetler yapmamızı da nasip eder. Beceri tasarım  sınıfının oluşturulmasını gönlünden geçiren ve tarafıma dile getiren çalışanım Fatma hanıma ve bu projede fevkalade desteklerini gördüğümüz sayın kaymakamımız Esengül hanımefendiye ve ilçe milli eğitim müdürümüz Mustafa beye, proje bitiminden sonra nazik teşekkür organizasyonu için öğretmen Elif hanıma,  teşekkür ederken, eserimizle gurur duduğumuzu ifade derim” dedi.

Kaymakam Çiçekli’de, Semih Güngör’e eğitimi olan desteği için teşekkür etti. Sınıf Öğrencileri tarafından iş  insanı Semih Güngör’e elleriyle hazırladıkları özel mektuplarda açılış sonrası temsil edildi.