Tarımda dünya trendi FİSKOS

Tarımda dünya trendi

Tarımda dünya trendi

Tarımda dünya trendi

Seracılık Mükemmeliyet Merkezi, Melen Botanik Vadisi, Mantar Üretim Tesisi ve yönetimini Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı doğa harikası Acarlar Longozu ise son olarak Memur Sen Konfederasyonu yöneticileri ve alt sendikaların temsilcilerini misafir etti.

Ziyaret sırasında misafirlere projeler hakkında geniş kapsamlı bilgi paylaşımı yapıldı. Konfederasyon üyelerinden bazıları üretim alanları ve doğal ortamlarda teknik incelemeler de yaptı. Büyükşehir’in tarımsal kalkınma hamlesi için hayata geçirdiği projelere hayran kalan konfederasyon üyeleri, son teknoloji ve tarımsal üretim teknikleriyle donatılmış alanları dikkatle temaşa etti.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada iş birliği mesajı verilerek, “Büyükşehir Belediyesi olarak turizm ve tarımsal alanda gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde yenilikçi bir politika izleyerek gelişen tüm teknolojik ve ekipman olanaklarını yakından takip ediyoruz. Yaşadığımız dünyada iklim değişikliğinin getirmiş olduğu sorunlar, bizleri gerçekleştireceğimiz tarımsal faaliyetlerde daha profesyonel ve hassas davranmaya yönlendirmektedir. Bu noktada şehrimizin turizm ve tarımsal alandaki tüm gelişimini misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Memur-Sen’e de nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” denildi.