Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor SPOR

Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor

Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor

MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün ‘Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor’ Projesi kapsamında Erenler Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen etkinlik büyük beğeni gördü.

Erenler Kültür Merkezinde Milli Antrenör Uğur Kobaş ile SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Murat Şen’in konuşmacı olarak katıldığı programın moderatörlüğünü Erenler HEM Müdürü Özge Yalçın üstlendi.

Spor ağırlıklı söyleşide Avrupa Dünya Karate Federasyonları Hakem Kurulu Üyesi ve Olimpiyat Hakemi Uğur Kobaş ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Murat Şen kursiyerlerle bilgi ve birikimlerini paylaştılar.

Kobaş ve Şen etkinlik sonrasında yaptıkları değerlendirmelerde yerel anlamda ilk kez katıldıkları söyleşi programından mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Erenler Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ‘Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor’ etkinliğine Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Acar, Erenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramiz Şengül, Erenler Halk Eğitimi Merkezi Usta Öğreticileri ve Kursiyerleri katıldı.