Uyumlu çalışmalar sürecek GÜNCEL

Uyumlu çalışmalar sürecek

Uyumlu çalışmalar sürecek

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaretlerde bulunarak uyumlu çalışma vurgusu yaptı.

Başkan Ahmet Akdardağan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir süre önce Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yaşar Balkaya’yı ziyaret etti. Ziyarette uyumlu çalışmanın devam edeceği vurgusu yapan Başkan Akdardağan, “Zabıta Daire Başkanlığına getirilen arkadaşımız Yaşar Balkaya’yı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Esnaflarımız ve Zabıta Teşkilatımız işbirliğinde şehrimizdeki uyumlu çalışmaları sürdüreceğiz. Yeni dönem de sağladığımız koordinasyon ile esnafımızın istekleri ve sorunlarının çözümü için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Oda yönetimi sonraki ziyaretini bir süre önce ataması gerçekleşen Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş’e yaptı. Ziyareti değerlendiren Başkan Akdardağan, “Sakarya İl Müftümüz Hasan Başiş hocamıza ulvi görevi hayırlı olsun. Bilgisi, tecrübesi ve enerjisiyle en iyi hizmeti vereceğinden ve şehrimize önemli katkılar sağlayacağından hiç şüphemiz yoktur. Bilindiği gibi oda yönetimi olarak; il ve ilçe müftülüklerimiz ile zaman zaman gençlerimiz ve sosyal yardımlaşma çalışmaları üzerine projeler yürütüyoruz. Hasan Başiş hocamızın öncülüğünde şehrimize ve insanımıza yönelik hizmetlerimize devam edeceğiz. Her zaman yanımızda olan müftülüğümüze ve esnafımıza yakın ilgisi için Hasan Başiş hocamıza teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Başkan Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri son olarak; Basın İlan Kurumu (BİK) Sakarya Şube Müdürlüğüne atanan İbrahim Çorbacı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.