Yeni Muayenehane heyecanı FİSKOS

Yeni Muayenehane heyecanı

Yeni Muayenehane heyecanı

Adapazarı’nda 19 yıldır Diş Hekimliği yapan MemetBilmez’in hastalarına çok daha rahat bir ortamda hizmet vereceği yeni muayenehanesi düzenlenen törenle açıldı.

A.Necdet Güven Caddesi Koç İş Merkezinde düzenlenen açılışa çok sayıda diş hekimi ve Bilmez Ailesinin dostları katıldı.Emekli Maarif Müfettişi Canip Yavuz’un da aralarında bulunduğu aile büyüklerinin ve ailenin en küçüğüDeniz Aras Bilmez’inkurdelesini kestiği açılışta,Diş Hekimi MemetBilmez’in kısa bir süre önce vefat eden babası Halil Bilmez için de rahmet dileğinde bulunuldu.

Meslektaşı eşine her anlamda destek olan Diş Hekimi Ceren Yavuz Bilmez ve iş ortağı Diş Hekimi Fatma Sarı Hocalar da açılışta davetlilerle yakından ilgilenerek, Diş Hekimi Memet Yılmaz’ın yeni muayenehanesinin hayırlı olmasını dilediler.

Açılış nedeniyle oldukça heyecanlı bir gün yaşayan Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunu deneyimli Diş Hekimi Memet Bilmez, mutlu günlerine ortak olan tüm dostlarına, yakınlarına ve hastalarına çok teşekkür etti.

Haftasonu düzenlenen açılış töreninde ailenin küçük üyeleri Halil Arda Bilmez, Selin Yavuz ve Ahsen İpek Hocalar misafirlere kusursuz bir hizmet sunarak büyüklerinden tam not aldılar.